Firma SUPER- LOCK

jest bezpośrednim dystrybutorem produktów mineralnych z Morza Martwego w Izraelu marki Sea of Spa. Działalność firmy jest bezpośrednią kontynuacją działalności Spółki „PAK” z siedzibą w Polanicy Zdroju, która o d 2006 roku Spółka zaopatrywała w sprowadzane specyfiki ośrodki SPA, sanatoria, gabinety kosmetyczne, itp.

Zakupów w naszym sklepie warto dokonywać ze względu na gwarantowaną profesjonalność usługi, wiarygodność handlową (2 – krotny laureat „Gazeli Biznesu”) oraz najwyższą klasę oferowanych produktów kosmetycznych. Importowane kosmetyki powstają na bazie unikalnych minerałów pozyskiwanych z Morza Martwego, które dzięki połączeniu z witaminami, olejkami i naturalnymi ekstraktami roślinnymi charakteryzują się najwyższą jakością. Cel ten udało się osiągnąć dzięki dużemu naciskowi na badania i rozwój przeprowadzone przez zespół specjalistów – dermatolodzy, biotechnicy i biochemicy światowej klasy.

W swej ofercie posiadamy między innymi produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, w związku z czym zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym katalogiem oferowanych kosmetyków.

 

 


Dziękujemy za zaufanie!
Obsługa sklepu

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby pokazać więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produtów.

Udostępnij

QR kod

Załóż darmowe konto, aby zapisywać ulubione rzeczy.

Zaloguj

Załóż darmowe konto, aby używać listy życzeń.

Zaloguj